מגיע לך ייעוץ בחינם!

אנא השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

 

dudu1

אור-קיסר  חפשו אותנו בפייסבוק
אור קיסר  צפו בנו ביוטיוב
אור-קיסר  בקרו אותנו בגוגל +

שתפו את העמוד 
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest

תיווך מקצועי לרכישת דירת החלומות

1)לאחר בחירת איזור המגורים, לבצע בדיקה צולבת של הדירות שנבחרו, להשוות בין הצעות. התרשמות מהדירות באופן כללי, רמת המחירים, מפרט טכני, תנאי פינוי וכד' ולאחר מכן לבצע סלקציה ולהתמקד בדירות המתאימות ביותר על פי צרכיכם.


2)תקציב – הכינו מראש את התקציב שלכם ועד כמה אתם מסוגלים לחרוג ממנו, בדקו האם הדירות שהוצעו מתאימים לתקציב שלכם, השתדלו לבצע ייעוץ משכנתאות טרם תחילת משא ומתן על מנת לאמוד את היכולת המקסימאלית ברכישת הדירה, כדי לא לפתח ציפיות שווא.


3)בדקו את הצעות המכירה – לאחר שראיתם מספר דירות אשר נראות כעסקה בטוחה, לא בהכרח מה "שזול" זה מה שטוב. בדקו כל הצעה לגופה, לוודא ששטח הדירה עונה על הצרכים, המפרט מספק, תוספות אטרקטיביות לדירה כמו מחסן, חנייה הכלולים במחיר.


4)בדיקה נוספת למען הסר ספק – מחיר מיוחד לפעמים יכול להגביר את ההתלהבות ולהניע לפעולה מהירה ופזיזה מבלי לבצע בדיקה נוספת, לא תמיד מה שזול הוא טוב, לעיתים עצם הצעה זולה יכולה להיות מחשידה ולכן לא למהר ולא להתפתות, כל עקבה לטובה!


5)היעזרו בשירותי עורך דין – בחירת עורך דין טוב הוא החשוב והמשמעותי בתהליך רכישת הדירה. יש לבחור בעורך דין המתמחה בחוזי מקרקעין, עורך דין טוב אשר ישים דגש על סעיפים אשר יגנו עליכם ועל זכויותיכם בעת הרכישה.


6)לא לקנות תחת לחץ – מעת לעת מתפרסמים מבצעים מיוחדים, הנחות מיוחדות, מדדים משתנים, נכון שלעיתים המחיר אטרקטיבי אך רכישה פזיזה ותחת לחץ לעיתים עלולה להיות רכישה שגויה ולא פשוט לתקן את הנזק.


7)טיימינג ברכישת דירה – לעיתים התעקשות במשא ומתן מול המוכר משתלמת ולעיתים לא. במידה ובחרתם במתווך מקצועי, תנו לו לבצע את ההתעקשות לאור ניסיונו הרב הוא יידע עד לאן ומתי ניתן למתוח את הגבולות, למתווך היכולת לזהות את סוג המוכר והיכולת לנהל את משא ומתן בפרופורציות אשר יכולים להביא לסגירת עסקה ולא לניפוץ החלום.


8)בדיקת הדירה – נכון שעל פניו נראה כי המוכר אמין והדירה הנמכרת היא דירה מותאמת לחלוטין לצרכים, אך השאירו למתווך את העבודה דרך שאלות ובדיקות שלו יוכל לתהות על קנקנה של הדירה ולבחון את עברה והליקויים אשר בה.
9)שטח הדירה – במהלך משא ומתן אם ראיתם או נתקלתם במשהו שנראה לא סביר בהגדרות, משהו שאינו תואם את הנאמר, רשמו לכם בצד ובצעו את הבדיקה מול המתווך. מתווך מקצועי יידע איך לגשת את המוכר ולבדוק את כל ההערות/הארות שהועלו ולקבל את התשובות המדויקות ביותר לשביעות רצון הקונה.

10)התלהבות – אל תראו התלהבות יתר במידה וראיתם את דירת החלומות, אווירה שלילית לעיתים תקל על המתווך המקצועי בעת משא ומתן לרכישת הדירה, על מנת להוזיל ולהגיע לפשרות נוספות.

קרא 1002 פעמים
כניסה

כניסה לחשבון

שם משתמש
סיסמה
זכור אותי

עקבו אחרינו

מעוניין ביעוץ ללא עלות?